ebook Virion. Szermierz
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 1095)

Virion. Szermierz
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.66
Audiobook - najniższa cena: 28.74
wciąż za drogo?
33.41 złpremium: 21.55 zł Lub 21.55 zł
27.66 zł Lub 24.89 zł
28.90 zł
30.53 zł Lub 27.48 zł
27.94 zł
28.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Virion: Szermierz jest ostatnim tomem tetralogii fantasy, zatytułowanej Imperium Achai. To pełna  humoru i akcji opowieść gwarantująca, że otrzymujemy od autora fantastykę najwyższych lotów.

Fabuła:

Nie sposób uciekać i kryć się przez całe życie. Virion coraz bardziej rozumie, że tego sposób postępowania nie da się wykorzystywać w nieskończoność. Na swoich plechach czuje już oddech ścigających. Moment, w którym nastąpi całkowite rozstrzygniecie jest coraz bliżej. To już ten czas, kiedy wszyscy dostrzegą szczegóły misternie tkanych intryg, a wszystkie wyszeptywane tajemnice, wypłyną niechybnie na światło dzienne. To także ten czas, gdy interesy Cesarstwa, Zakonu i Rady Czarodziejów skonfrontują się z gniewem Szermierza Natchnionego, stającego w obronie jedynej, ważnej dla niego istoty.

Definitywne zbliża się dzień ostatecznej i całkowitej konfrontacji, po której pozostanie już tylko jeden człowiek. Albo upiór…

Virion: Szermierz to wspaniały powrót do świata Achai a zarazem kres podróży. Jeśli lubisz książki fantasy ze szczyptą humoru i dużą dawką akcji i napięcia, ta książka koniecznie musi się stać Twoją lekturą.

Virion. Szermierz od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć