ebook Złota panna: Legenda o Złotej Kaczce
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Złota panna: Legenda o Złotej Kaczce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 4.64
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
empik#Empik - promocje - SUPER CENY
4.64 złpremium: 2.99 zł Lub 2.99 zł
4.99 zł
4.99 zł
4.99 zł Lub 4.49 zł
4.99 zł Lub 4.49 zł
3.89 zł
4.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ludka to wyjątkowo roztropna dziewczynka. Mieszka w Warszawie, którą bardzo lubi. Chętnie spaceruje po wąskich uliczkach i odkrywa tajemnicze zaułki. Ponad wszystko dziewczynka uwielbia zagadki i sekrety! Szczególnie interesuje ją pałac z ulicy Tamka, stojący niedaleko jej domu. Legenda podaje, że w pałacu ukrywa się złota kaczka, która strzeże skarbu. Wielkie bogactwa trafią w ręce tego, kto ją odnajdzie. Ludka podejmuje wyzwanie i postanawia wyruszyć na poszukiwania. Sprawdź, czy dziewczynce uda się zrealizować zamierzony plan?

„Złota panna. Legenda o Złotej Kaczce” to drugi poziom nauki czytania w ramach serii „Czytam sobie”. Program wspierający samodzielne czytanie skierowany jest do dzieci w wieku 5-7 lat.  Dzięki tej książce twoje dziecko będzie mogło poćwiczyć sylabizowanie, a także pozna dłuższe zdania złożone i elementy dialogu. Na książkę składa się około 800-900 wyrazów zapisanych specjalną dużą czcionką, ułatwiającą czytanie.  Autorką tekstu jest doskonale wszystkim znana Joanna Papuzińska, a za ilustracje odpowiada Katarzyna Bajerowicz – poznańska malarka, graficzka i fotografka.

Złota panna: Legenda o Złotej Kaczce od Joanna Papuzińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć