ebook Narrenturm - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 24848)

Narrenturm - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 29.99
wciąż za drogo?
49.99 zł Lub 44.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część słynnej „Trylogii Husyckiej” Andrzeja Sapkowskiego w wersji audio. Jedyny taki audiobook w Europie! Pełna treść książki zrealizowana w formie spektaklu dźwięku i wyobraźni. W rolach głównych same znakomitości, m.in.: Krzysztof Gosztyła, Henryk Talar, Krzysztof Wakuliński.

Co słychać w średniowieczu?
„Narrenturm” to pierwszy z trzech tomów Trylogii Husyckiej – cyklu historyczno-fantastycznego o wojnach husyckich, których akcja toczy się w piętnastym wieku na terenie Czech, Moraw, Śląska, Węgier, ówczesnej Polski i Niemiec. Sapkowski w niepowtarzalnym stylu opisuje okrucieństwo wojny, zwłaszcza bratobójczej i piętnuje nietolerancję religijną. W swojej powieści stworzył szereg barwnych postaci, którym przyszło żyć w czasach pogardy. W brawurowo zrealizowanym słuchowisku występują w rolach głównych: Krzysztof Gosztyła jako Narrator, Maciej Gudowski jako Lektor, Lesław Żurek jako Reynevan, Henryk Talar jako Szarlej, Krzysztof Wakuliński jako Samson Miodek. Superprodukcja – 112 aktorów w 176 rolach.

O produkcji audiobooka:
W nagraniu usłyszymy spektakularne efekty dźwiękowe i muzykę skomponowaną przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin”). Z kolei ekipa realizatorów to sprawdzeni i doświadczeni twórcy, którzy pracowali m.in. przy takich produkcjach jak opowiadania wiedźmińskie.

Scenariusz i reżyseria – Janusz Kukuła PR SA
Muzyka – Skorupa Music & Sound Production
Kompozytorzy – Adam Skorupa, Krzysztof Wierzynkiewicz
Gitary – Aleksander Grochocki
Zgranie dźwięku – Błażej Kukla
Nagranie dialogów – Paweł Szaliński PR SA
Udźwiękowienie – Magda Szymczyk
Efekty synchroniczne – Ula Bylica i Jarosław Kędzierski
Kierownik produkcji – Romuald Cieślak

„Trylogia husycka” to trzy powieści fantastyczno-historycznych napisane przez Andrzeja Sapkowskiego. Tłem wydarzeń całej serii są wojny husyckie, a głównym bohaterem jest Reinmar z Bielawy (Lesław Żurek). W skład trylogii wchodzą: „Narrenturm”, „Boży bojownicy”, „Lux perpetua”.

Szanowny Kliencie
Słuchowisko „Trylogia Husycka” to superprodukcja z udziałem ponad 100 aktorów, wzbogacona o znakomite efekty specjalne. Przekłada się to na wielkość plików mp3, które należy pobrać. Z tego powodu przed rozpoczęciem pobierania warto się upewnić, czy na urządzeniu mobilnym jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, a łącze internetowe ma odpowiednią jakość. W razie wystąpienia problemów sugerujemy pobieranie plików mniejszymi partiami.

Narrenturm od Andrzej Sapkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć