ebook Ian. Twój osobisty trener podrywu
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 13912)

Ian. Twój osobisty trener podrywu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.49
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
25.49 zł Lub 22.94 zł
26.00 zł
29.99 zł
29.99 zł
23.09 zł
24.64 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza zasada skrzydłowego: nie możesz zakochać się w klientce.

Po wypadku, który położył kres jego sportowej karierze, Ian Hunter – były zawodnik, grający wcześniej w zawodowej drużynie futbolowej – wraca na uczelnię gotowy zająć się czymś innym. Swoje wybitne umiejętności dotyczące relacji damsko-męskich przekształca w przedsięwzięcie i wraz z przyjacielem zakłada spółkę Skrzydłowi, oferującą usługi w ramach porad randkowych dla nieśmiałych dziewczyn. Kiedy jednak zgłasza się do nich Blake Olson, Ian jest pewien, że trafił mu się beznadziejny przypadek.

Potrzeba cudu, aby ubierająca się bez gustu Blake upolowała chłopaka, do którego skrycie wzdycha. Dziewczyna może jednak podołać tej misji tylko dzięki wsparciu profesjonalnego trenera podrywu. Tylko on potrafi zmienić jej wizerunek tak, aby ktokolwiek zwrócił na nią uwagę. Podczas tej metamorfozy, gdy urocza trzpiotka zmienia się w niebywale seksowną piękność, Ian zaczyna również ją dostrzegać i może nawet nagiąć dla niej swoją najważniejszą zasadę…

Rachel Van Dyken jest autorką bestsellerowych romansów, których akcja rozgrywa się w epoce regencji lub w czasach współczesnych. Jej powieści znajdują się na listach „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i „USA Today”.

Ian. Twój osobisty trener podrywu od Rachel Van Dyken możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka była miłą, zabawną odskocznią od pełnych traumatycznych przeszłości i stresów pourazowych powieści NA. Świetnie poprowadzona fabuła, super dawka humoru. A jednak... Zazwyczaj narzekam na nadmiar opisów w powieściach, tu jednak mamy przesyt dialogów, często chaotycznych. Czytelnik gubi się w tym kto i kiedy wypowiada swoje kwestie. Zabrakło mi charakterystyki postaci,mocniejszego wniknięcia w ich emocje. Nie pomogły liczne błędy gramatyczne (podejrzewam,że z winy tłumacza). Na plus narracja z męskiej strony. Ogólnie powieść to świeży powiew,coś innego niż rynkowa sztampa. Mimo kilku minusów jestem bardzo na tak.

Warto zerknąć