ebook Best Seler i tajemnica rodu Kokosów
4.45 / 5.00 (liczba ocen: 11) Ilość stron (szacowana): 192

Best Seler i tajemnica rodu Kokosów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 7.17
-13% 19.12 złpremium: 11.47 zł Lub 11.47 zł
18.64 zł Lub 16.78 zł
22.23 zł Lub 20.01 zł
23.90 zł
23.90 zł
7.17 zł
-23% 16.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Fantastyczna lektura dla młodych czytelników z kryminalną, trzymającą w napięciu intrygą, naszpikowana – ku uciesze rodziców (!) – całą masą cytatów z kultury popularnej.

Pamiętacie nieustraszonego szeryfa Jarzynowa? Mamy dla was dobre wieści – Best Seler wraca do akcji!
Tym razem nasz warzywny detektyw będzie miał twardy orzech do zgryzienia… Los postawi przed nim trudne zadanie odnalezienia bratanicy opływającego w dostatki Henryka Kokosa, którego potężny ród trzęsie Owocowicami.
Kto jest zamieszany w zniknięcie Wiórki Kokos? Co mają do ukrycia Tolek Banan, Anton Antonówka i Yoko Kokos? Czy zaginięcie Wiórki ma coś wspólnego ze sprawą Delgado Awokado? I jak z nowymi detektywistycznymi wyzwaniami poradzą sobie siostry Brukselki?
Zastanawiacie się, o czym jest ten niezwykły vege kryminał? Niech wystarczą wam słowa babci Barbary, która odnalezioną w antykwariacie drugą część przygód Best Selera wręcza swoim wnuczkom…
O niesamowitym, owocowym mieście, przerażającym przetworze zagrażającym jego mieszkańcom, o tajemnicy wielkiego rodu i nieustraszonym detektywie, który do spółki ze swoimi pomocniczkami, jako jedyny może ją odkryć. Ale detektywa i jego pomocnice chyba już znacie. Zresztą, co ja wam będę opowiadała… Jeśli chcecie, przeczytajcie!

Best Seler i tajemnica rodu Kokosów od Mikołaj Marcela możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami chyba trzeba tak po prostu odpuścić. Miłość nie polega przecież tylko na ochronie tego, kogo kochamy – miłość to też zezwolenie na popełnianie błędów i robienie głupot.w
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć