ebook Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania
4.55 / 5.00 (liczba ocen: 2130) Ilość stron (szacowana): 328

Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 15.89
wciąż za drogo?
-14% 15.89 zł
22.90 zł Lub 20.61 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
27.00 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania.

Krok po kroku papież przygląda się gestom i słowom Mesjasza, jak również otaczających Go ludzi – apostołów, uczonych w Piśmie, a także Jego katów – pytając, co mówią one współczesnemu człowiekowi.

W Przedmowie do części pierwszej powiedziałem, że moim pragnieniem było ukazanie „postaci i orędzia Jezusa”. Z odrobiną przesady można by powiedzieć, że chciałem znaleźć rzeczywistego Jezusa. W drugiej części zadanie to było (…) trudniejsze niż w pierwszej, ponieważ w niej dopiero spotykamy decydujące słowa i wydarzenia z życia Jezusa. (…) Jeśli, rzecz jasna, pozostają jak zawsze jakieś szczegóły dyskusyjne, to jednak mam nadzieję, że dane mi było zbliżyć się do postaci naszego Pana w sposób mogący dopomóc wszystkim tym czytelnikom, którzy pragną spotkać Jezusa i Mu uwierzyć.
Benedykt XVI

Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania od Joseph Ratzinger - Benedykt XVI możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka dla myślących, nie można prześlizgnąć się po wierzchu jej treści. Benedykt XVI w skondensowanej, a jednocześnie głębokiej formie tłumaczy wydarzenia i naukę Ewangelii, niejednokrotnie zaskakująco. Lektura zawsze aktualna.

Warto zerknąć