ebook Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie - audiobook
3.7 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 300)

Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.87
Audiobook - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
27.90 zł
31.37 zł Lub 28.23 zł
33.21 zł Lub 29.89 zł
36.90 zł
-34% 23.99 zł
29.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstrząsająca książka, napisana ostrym, męskim językiem. Nieocenzurowane świadectwo wojny, którą politycy chcieli przedstawić jako wielki sukces. Jesteś gotowy na brutalną prawdę o polskiej interwencji w Afganistanie?

Wygrane medialne bitwy. Przegrana po cichu wojna…

Procedury przygotowane przez amatorów zza biurek i żółtodzioby na misji. Brak helikopterów, tłumaczy języka, toalety, z których nie da się korzystać. Nieznajomość realiów Afganistanu – ludzi, zwyczajów, warunków terenowych. Mit o opanowanym kraju i rebeliantach kryjących się po górach. Niszczenie WSI oraz partactwo i nielojalność Amerykanów.

Jak w takich warunkach zadbać o bezpieczeństwo bazy położonej w samym centrum rozpętanego przez talibów piekła? Jak zdobyć informatorów wśród sterroryzowanej ludności miejscowej i uratować życie kolegów? Polski wywiad, jak zawsze, poradzi sobie w każdej sytuacji…

„Ta książka powstała na podstawie moich wspomnień z Afganistanu. Mogę tylko dodać, że polski żołnierz, mimo rażących braków w nowoczesnym uzbrojeniu, stanął na wysokości zadania i wypełnił je z należytą starannością, płacąc za to najwyższą cenę” – Autor

Kontakt. Polskie specsłużby w Afganistanie - audiobook od Kafir możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć