ebook Król z bliznami
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 23803)

Król z bliznami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 28.84
wciąż za drogo?
36.74 złpremium: 23.70 zł Lub 23.70 zł
28.84 zł
33.58 zł Lub 30.22 zł
33.90 zł
39.50 zł Lub 35.55 zł
32.82 zł
33.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Młody król, bohater wojenny, książę z demonem ukrytym w swoim sercu… Mieszkańcy Ravki nie wiedzą, co Nikołaj Lancov przeżył podczas krwawej wojny domowej. Młody król zamierza dopilnować, by tak zostało. Jednakże z każdym dniem drzemiąca w nim mroczna magia przybiera na sile, grożąc zniszczeniem tego, co sam wybudował…

Staw czoło swoim demonom albo je uwolnij…

Zoya Nazyalensky poświęciła życie na odbudowę armii griszów. Wie, że mimo ich magicznych talentów griszowie nie przetrwają bez Ravki będącej dla nich azylem, i nie powstrzyma się przed niczym na drodze do zapewnienia Nikołajowi tronu.
Daleko na północy Nina Zenik prowadzi swoją własną wojnę przeciwko ludziom, którzy pragną zniszczenia griszów. Przytłoczona żałobą i własnym przerażającym talentem musi pogodzić się z bólem przeszłości, jeśli ma mieć jakąś nadzieję na pokonanie niebezpieczeństw, które czekają na nią na lodzie.
Ravkański król. Ravkański generał. Ravkański szpieg. Przekroczą granice nauki i przesądów, magii i wiary, zaryzykują wszystko, żeby ocalić słaby kraj. Jednakże pewnych sekretów nie da się utrzymać w tajemnicy, a pewne rany nigdy się nie goją…

Król z bliznami od Leigh Bardugo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wszystko, co warte wysiłku, zaczyna się od złego pomysłu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć