ebook Mrok we krwi
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 257)

Mrok we krwi
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 18.80
Audiobook - najniższa cena: 25.52
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
18.80 zł Lub 16.92 zł
19.00 zł
29.90 zł
18.80 zł
20.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Powieść „Mrok we krwi” to pierwsza część serii KRONIKI DWUŚWIATA.

Ukazuje dwie różne historie bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Losy młodej szamanki i skażonego mrokiem zabójcy są tylko wątkiem na tle zmagań potężnych sił żądnych władzy absolutnej.

Przygoda wprowadza Czytelnika w szerszy kontekst nakładających się knowań, intryg i pułapek. Królewskie rody, mocarni wojownicy, mityczne stworzenia, potężni magowie, manipulujące ludźmi bóstwa.

Mrok we krwi od Paweł Kopijer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niewiedza jest przywilejem młodości.
Mrok we krwi czyli pierwszy tom serii Kroniki Dwuświata to fantastyczny debiut Pawła Kopijera, który w mocnym stylu i bardzo wyraźnie zaakcentował swoją obecność w polskiej literaturze fantasy. A kto wie, być może cała seria przetłumaczona zostanie dla miłośników gatunku w innych państwach. Czy Autor zyska popularność niczym J.K. Rowling czy J.R.R. Tolkien? Myślę, że po przeczytaniu debiutanckiej powieści fani takiej literatury chętnie umieszczą te nazwisko na liście najlepszych w tej dziedzinie. Paweł Kopijer zaprasza nas do podróży, której akcja toczy się na dwóch osobnych kontynentach. Zatem wkraczamy na terytorium Amadal i Elise. Po śmierci króla Reingarda, władcy Elise, następuje eskalacja wojny domowej, co prowadzi do zagłębiania się podziałów. Podczas podróży w głąb tych światów poznajemy siedemnastoletnią kobietę imieniem Skra oraz młodego Norana.

Co połączy tych dwóch bohaterów? Czy młoda szamanka i mroczny zabójca połączą swe siły? Warto poznać tę historię i sięgnąć po Mrok we krwi. Co sprawia, że książka tak bardzo przypadnie nam do gustu. Czynników jest wiele. Zapewniam Was, że wraz z otwarciem pierwszej strony tej powieści, wkraczamy do intrygującego uniwersum magii oraz bóstw, które prowadzą nas ku tajemnicy. Każda strona książki jest niczym wrota pełne mistycznych emocji. Czy odważycie się je otworzyć, by móc z pełną mocą wkroczyć do intrygującego świata magii stworzonego przez Pawła Kopijera? Bądźcie pewni, iż wyraziste kreacje postaci, a także fabuła, która rozbudzi naszą wyobraźnię, sprawią, iż po zakończeniu pierwszej części Kronik dwuświata niecierpliwie wyczekiwać będziecie kontynuacji losów bohaterów.

Trzeba przyznać, iż Autor umiejętnie stworzył przemawiające i realne opisy, uwiarygadniając poznawaną historię, dzięki czemu stajemy się również jej bohaterami. Talent kreacji sprawił, że wtapiamy się w wydarzenia powieści. Autor umiejętnie rozbudza naszą wyobraźnię, kierując ją na wyżyny fantastycznych doznań. Książka zawładnie naszymi emocjami niczym mag demonami. Zatem odkryjcie w sobie demona czytania, i zatopcie się w lekturze powieści, którą Autor debiutuje w iście mistrzowskim stylu. Jeśli fascynują Was tajemnice magii, a świat herosów i bóstw stanowi Waszą religię, to ta książka jest dla Was. Jeśli zaś tak nie jest, to po lekturze Mroku we krwi tak się stanie! Paweł Kopijer tą książką mocnym uderzeniem wtargnie do polskiej literatury fantastycznej. Panie Pawle proszę zatem pisać, tworzyć kolejne przygody, które zapewnią nam wrażenia wyjątkowej podróży.

Ocena: 5+/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć