ebook Jestem szczęśliwym singlem - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 299)

Jestem szczęśliwym singlem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.84
Audiobook - najniższa cena: 28.65
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.65 zł Lub 25.79 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.70 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poradnik bestsellerowej autorki. Beata Pawlikowska radzi w nim, jak stworzyć i utrzymać szczęśliwy związek.

„Wiedziałam, że muszę zostać w nieszczęśliwym związku i wiedziałam, że nie mam dokąd odejść. Wiedziałam, że jest mi źle z nim, ale byłoby mi jeszcze gorzej bez niego. Nie było więc wyjścia. Pozostawało więzienie.
Więzienie w moim własnym sercu pod wielkim głazem, który zwisał z jego krawędzi tak groźnie, że pewnego dnia mógł spaść, pociągnąć za sobą lawinę i zgnieść po drodze wszystko, łącznie ze mną i z całym moim życiem. 
Czy wiesz jak to boli?
Pewnie wiesz.
Jesteś jak dzikie zwierzę przykute do łańcucha i chociaż marzysz o wolności, to wiesz, że jeśli tylko zrobisz kilka kroków za daleko, łańcuch szarpnie cię za gardło i zatrzyma. I choć będziesz płakać, błagać Boga o pomoc i skarżyć się na swój los, nic się nigdy nie zmieni. Dlatego że tak już musi być.
Czy myślisz, że to jest miłość? 
W tej książce opowiem ci co odkryłam i zrozumiałam o miłości, związkach, emocjonalnym uzależnieniu, odzyskaniu wolności i szczęściu. I o tym, że znalazłam szczęśliwą miłość dokładnie wtedy, kiedy przestałam jej szukać” – Beata Pawlikowska 

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji autorki, Beaty Pawlikowskiej.

Jestem szczęśliwym singlem - audiobook od Beata Pawlikowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć