ebook Masło przygodowe - audiobook
3.96 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 35) Ilość stron (szacowana): 448

Masło przygodowe - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.94
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Znakomita, przezabawna i brawurowo napisana powieść o kilku miesiącach z życia dziesięcioletniej Kasi Koniec – hipochondryczki, która z zapałem naprawia świat.

„Masło przygodowe” Barbary Stenki to powieść wyróżniona w konkursie Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku 2011”.
Kasia Koniec, śmiemy twierdzić, to jedna z najoryginalniejszych bohaterek, jakie pojawiły się w ostatnich latach w polskiej literaturze dla dzieci i młodzieży. Inteligentna i wygadana hipochondryczka, która każdego dnia naprawia świat i stara się usunąć z niego zło i niesprawiedliwość. Walczy ze szkolnymi oprawcami, wspiera Elizę, ofiarę przemocy domowej, krzewi wśród rówieśników świadomość ekologiczną i wiedzę o rzadkich, zagrożonych wyginięciem gatunkach. Rozwija także własne entomologiczne zainteresowania. W wolnych chwilach zaś namiętnie mierzy sobie temperaturę, by jak najwcześniej dowiedzieć się o nieuchronnej chorobie.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Kołaczkowskiej.

Masło przygodowe - audiobook od Barbara Stenka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć