ebook Ta, która musi umrzeć - audiobook
3.23 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2281)

Ta, która musi umrzeć - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.58
Audiobook - najniższa cena: 17.50
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
-23% 26.94 zł Lub 24.25 zł
32.54 zł Lub 29.29 zł
34.99 zł
34.99 zł
17.50 zł
27.22 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Seria Millenium stała się bestsellerem na całym świecie. Także polscy czytelnicy pokochali bohaterów Mikaela Blomkvista i Lisbeth Salander. Są tacy, dla których Ci dwoje, to najważniejsi bohaterowie książkowi. Nadszedł jednak czas na zakończenie tego rewelacyjnego cyklu, czas na Tę, która musi umrzeć.

Fabuła:

W centrum Sztokholmu zostają znalezione zwłoki bezdomnego, który zmarł w tajemniczych okolicznościach. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo, jednak doświadczenie Frederiki Nyman podpowiada jej, ze mężczyzna nie zginał z własnej ręki. Ponadto, w trakcie oględzin, w jednej z jego kieszeni, znajduje wizytówkę, na której widnieje imię i nazwisko Mikaela Blomkvista. Lekarka informuje o swoich ustaleniach i znalezisku dziennikarza, jednak ten wydaje się niezbyt zainteresowany sprawą. Blomkvist ma swoje problemy, cały czas rozmyśla o Lisbeth, która znów gdzieś uciekła, zapewne planując ostateczną konfrontację z siostrą. W końcu Mikael decyduje się na zajęcie sprawą śmierci bezdomnego. Wedle zeznań świadków, ten przed śmiercią publicznie wykrzykiwał informacje dotyczące ciemnych interesów ministra obrony, Johannesa Forsella. Wszystko wskazuje na to, że z ta tajemniczą sprawą, może być powiązany oskarżany przez mężczyznę polityk. Dziennikarz ponownie będzie starał się rozwiązać sprawę i dowieść sprawiedliwości. Czy Blomkvist jest w stanie zmierzyć się z kolejnym spiskiem na wysokim szczeblu władzy, czy skorumpowani politycy pozwolą na wyjawienie ich tożsamości. Wreszcie jak zakończy się walka pomiędzy siostrami.

Daj się wciągnąć w kolejną, niebezpieczną rozgrywkę, pomysłową fabułę, charakterystyczną dla skandynawskich autorów. Audiobook Ta, która musi umrzeć jest gwarancją sensacyjnej rozrywki na najwyższym poziomie.

O audiobooku Ta, która musi umrzeć blogerzy napisali:

Zachwycać można się bez końca, z żalem stwierdzając, że szósta część kończy historię Mikaela i Lisbeth. Na pewno książki z ich udziałem wpisać mogę na krótką listę tych, do których na pewno jeszcze powrócę. Polityczna intryga, morderczy klimat, bezkompromisowość Lisbeth oraz dziennikarski zew Mikaela sprawiły, że Ta, która musi umrzeć jak i wcześniejsze części na mojej liście okupują pozycję lidera. – Tomasz Kosik – Czyt-NIK

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej intepretacji Adama Baumana. 

Ta, która musi umrzeć - audiobook od David Lagercrantz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć