ebook Zaskocz mnie - audiobook
3.16 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 80) Ilość stron (szacowana): 320

Zaskocz mnie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 24.45
Audiobook - najniższa cena: 15.45
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
15.45 zł Lub 13.91 zł
19.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
15.55 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Pełna temperamentu mieszanka dwóch odmiennych światów Antka i Jagody. Tych dwoje połączyła pasja do nietypowej formy aktywności fizycznej – parkouru. W tej powieści nic nie jest oczywiste, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Sportowe i miłosne perypetie głównych bohaterów wciągają i intrygują. Lekka i zabawna książka, z humorem i z pazurem. Duet Falkowska & Skiba umie zaskoczyć!” – Agnieszka Zakrzewska, autorka „Do Jutra w Amsterdamie”

ONA ma pasję, za którą skoczyłaby w ogień. Ma marzenia.
ON wymarzoną pracę i życie, które wydaje się innym niemal idealne.

Antek i Jagoda są niczym ogień i woda.
Ona, bez planów na przyszłość, żyjąca „tu i teraz”.
On, poukładany, planujący przyszłość i zakochany w swojej dziewczynie.
Czy tych dwoje może się wzajemnie zrozumieć?

Parkour jest ich odpowiedzią.
Uparta nauczycielka i uczeń, który nie chce się poddać.
Wspólne ćwiczenia pokazują obojgu, że mimo wielu różnic, są do siebie bardziej podobni, niż mogli się spodziewać.
Co się stanie, gdy światy i poglądy tych dwojga się zderzą?

„Po «Palecie marzeń» z utęsknieniem czekałam na kolejną powieść Małgosi. Tym razem poznałam jej duet z Darią. Otworzyłam i rozpłynęłam się z każdym przeczytanym słowem. Dziękuję za świetną zabawę” – Małgorzata Heretyk

„Duet autorek «Zaskocz mnie» okazał się niezwykle udanym przedsięwzięciem! Nietuzinkowa historia, dwa zranione serca, które lgną do siebie w poszukiwaniu oparcia i miłości, a przede wszystkim pasja – bez której życie byłoby nudne i nic nieznaczące! Sięgajcie prędko po «Zaskocz mnie» i dajcie się porwać tej fantastycznej opowieści, która nie raz zaskoczy i was!” – Alicja Wlazło, autorka serii „Zaprzysiężeni”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Małgorzaty Gołoty i Sebastiana Misiuka.

Zaskocz mnie - audiobook od Małgorzata Falkowska, Daria Skiba możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nadeszła ta wiekopomna chwila, w której najbardziej oczekiwany duet tego lata trafił w moje ręce. Niestety, czas nie pozwolił mi na to, bym szybciutko ją przeczytała, dlatego z przyjemnością wysłuchałam jej na Storytel.
To, że zarówno Falkowska, jak i Skiba piszą powieści pełne emocji, od których ciężko się oderwać dobrze wiecie. Ale jak im to wyszło w duecie?

Jagoda to taka typowa chłopczyca, której nie po drodze było z sukienkami czy butami na obcasie. Obcięte krótko włosy zdobią jej twarz, ale na próżno szukać w niej chociażby cienia makijażu. Nie ma również typowo kobiecych zajęć – jej pasją jest parkour, czyli aktywność fizyczna, w której główną zasadą jest pokonywanie przeszkód w jak najszybszy i najprostszy sposób (chociaż czy to jest takie łatwe, to nie wiem). Koledzy „z podwórka” mówią do niej najczęściej per Jagna, a jeden z nich zdaje się być w dziewczynie zakochany…

Antek wraz z dziewczyną właśnie wprowadził się do jeden z wrocławskich kawalerek. Zdawać by się mogło, że jego życie w końcu wskoczyło na właściwe tory – wszystko się układa, a chłopak zaczyna pracę w jednym z wydawnictw w dziale PR i ma okazję samodzielnie pracować przy pierwszym tytule. Mimo rzucenia świeżaka na głęboką wodę, ten idealnie sobie radzi z zadaniem. Karolina – jego dziewczyna to typowa rozpieszczona 19-latka, która na pierwszym miejscu stawia wygląd i zabawę. W mojej opinii nie pasuje do ułożonego Antka, ale widocznie im ze sobą dobrze… Do czasu.

Drogi Jagody i Antka splatają się całkiem przypadkiem – jak to zazwyczaj bywa. Od początku nie pałają do siebie sympatią, ale z czasem to się zmienia. Niestety na niebie każdego z nich pojawiają się czarne, ciężkie gradowe chmury, które ciężko będzie rozgonić…

Początkowo jak słuchałam audiobooka ciężko mi było wkręcić się w historię. Nie mogłam przyzwyczaić się do lektorów, a do historii ciągle miałam jakieś pytania, na których odpowiedzi poznałam z czasem. Nawet główna bohaterka początkowo działała mi na nerwy! A o Karolinie już nawet nie wspomnę. Do Antka zapałałam za to od razu sympatią! A sama historia z czasem mnie tak wciągnęła, że słuchałam jej praktycznie w każdej wolnej chwili (i wysłuchałam w niecałą dobę, bo sam audiobook ma około 7 godzin). Kibicowałam bohaterom i śledziłam z ciekawością ich dalsze losy i drogi, które obrali.

Tak samo pióro Falkowskiej, jak i Skiby uwielbiam, ale słuchając powieści ciężko mi było zorientować się, która z dziewczyn pisała daną część. Podejrzewam, że te, w których były przekleństwa pisała Skibka, bo Gośki nie podejrzewam o rzucanie mięsem. Chociaż… Kto wie? Mogę się mylić.

Zaskocz mnie uważam za bardzo udany eksperyment! Dziewczyny trochę życie bohaterom po drodze skomplikowały, ale uważam to za totalny plus. Granie na emocjach czytelnika jest tutaj częstym zjawiskiem – tak jak w „singlach” autorek. Wątku romantycznego również nie pominięto, za co jestem wdzięczna, bo myślałam, że ta powieść będzie typowo sportowa.

Czy polecam? Owszem! Bardzo dobra odSKOCZnia od codzienności i idealny wieczorny relaks, a także poniekąd źródło wiedzy o sporcie, o którym pewnie po raz pierwszy słyszycie.

Ocena: 5/6
©Czytam w pociągu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć