ebook Inna
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 1437)

Inna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
-16% 19.90 zł
22.00 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
20.93 zł
21.44 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstajesz rano, nie pamiętasz ostatnich godzin, a w piwnicy zastajesz spętaną kobietę. Uwierzysz, że jesteś porywaczem? Maniakiem seksualnym? A może to gra, w której bierzesz udział? Jeżeli odpowiedzi na te pytania są proste, musisz zadać sobie kolejne. Co zrobisz na miejscu samotnej matki, której córka zaginęła bez śladu? Czy naruszysz jej tajemnice? Odpowiedzi na te wszystkie pytania zdradzą prawdę… o Tobie.

Jestem porywaczem, a może również mordercą.
Co 48 godzin tracę świadomość i nie pamiętam niczego.
W piwnicy jest dziewczyna o imieniu Izabel. To chyba MOJA dziewczyna.

Ilu morderców żyje w normalnych rodzinach? Często się słyszy, że przed zatrzymaniem sąsiedzi mieli ich za przykładnych obywateli, lokalnych bohaterów i wzorce dla dzieci.

Mikołaj Popławski budzi się w luksusowej rezydencji nad Bałtykiem. Poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niemal niczego. W piwnicy odnajduje skrępowaną kobietę. Czy to możliwe, że jest porywaczem? Czy odważy się zdjąć knebel z ust dziewczyny, aby usłyszeć o sobie prawdę? 
Kilka rezydencji dalej, matka czeka na powrót swojej córki. Być może nie ma się o co martwić. Może wszystko jest w porządku, a niewinna zabawa trwa w najlepsze. 
Ale matka wie. Matka czuje i wie. 
Na bezpiecznym, luksusowym osiedlu Baltic Resort doszło do potwornej zbrodni. 
Ale nikt o tym jeszcze nie wie. I może nigdy się nie dowie…

Inna od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przesadna szczerość potrafi przynieść więcej szkody niż pożytku.
Inna wprawi Was w maksymalny stan uniesienia!

Geniusz twórczości Maxa Czornyja nie ma granic. Pisarz maksymalnie zachwyca pomysłowością i fascynuje fenomenalnym piórem. Pomysł na stworzenie takiej historii to znak niezwykłego talentu, jaki drzemie w pisarskim umyśle Maxa Czornyja. Autor z każdą kolejną książką podnosi poprzeczkę i co najważniejsze przeskakuję ją o kolejny level. Wcześniejsze powieści, budziły mój zachwyt, fascynację. Inna to thriller psychologiczny, który zawładnął mną, przeprowadził przez najskrytsze zakamarki emocjonujących doznań. Koncepcja fabuły doskonale wbija się w emocje czytelnika, dostarczając wiele niezapomnianych chwil. Fabuła, jaką poznajemy powoduje, że doznajemy niezwykłej podróży w głąb ludzkiej psychiki.

Wydawca zapewnia, że Inna to wciągający psychologiczny thriller, którego nie odłożysz, zanim nie poznasz zakończenia. I wiecie co, nie blefuje. Tak właśnie jest. Biorąc tę książkę do ręki, scalicie się z nią maksymalnie. A zakończenie jeszcze długo, nie pozwoli Wam o niej zapomnieć. Po kolei – od początku. Już pierwsza strona sprawiła, że wbiłem się w fotel. I nie ukrywam, że czytałem ją kilka razy. Nie, dlatego, że nie zrozumiałem. Po prostu zapragnąłem poczuć te ciarki raz jeszcze. Kilka zdań, które sprawiło, że zatraciłem się w tej historii. Max Czornyj przeniósł mnie do luksusowej rezydencji Baltic Resort nad Bałtykiem. Tutaj poznałem Mikołaja Popławskiego, który poza swoim imieniem i nazwiskiem nie pamięta niczego. Nawet tego, w jakich okolicznościach w jego piwnicy znalazła się skrępowana, naga, młoda kobieta. Mężczyzna nie pamięta czy to on ją porwał. Jak się okazuje kobieta jest mieszkanką tego samego luksusowego osiedla. Co takiego wydarzyło się, że znalazła się w piwnicy? Dlaczego mężczyzna nie pamięta okoliczności, jakie do tego doprowadziły? Czy to on jest sprawcą tego wydarzenia? Kim jest kobieta i czy jest jedyną ofiarą? Dlaczego nic nie pamięta? Jak zakończy się ta historia? Przyznacie, że pytań jest wiele, a klucz do odpowiedzi zawarty jest w najnowszej powieści Maxa Czornyja. Warto sięgnąć po tę książkę, by poznać szczegóły tych wydarzeń. Książkę czyta się błyskawicznie. Jest to zasługą wciągającej fabuły, porywającej historii, a także krótkich rozdziałów, które powodują, że mkniemy po jej kolejnych stronach. Inna to kolejna powieść w dorobku Maxa Czornyja, która sprawiła, że Czyt-NIK uzależnił się od twórczości Mistrza. To, co Autor wyprawia z emocjami, to w jaki wprowadza w stan nazwać można maksymalnym stanem uniesienia. Zatem dajcie się ponieść! Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję Wydawnictwu FILIA, FILIA Mroczna

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć