ebook Czterej pancerni i pies. Część 2
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czterej pancerni i pies. Część 2

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wielki hit peerelowskiej literatury! Barwne przygody najsłynniejszych w Polsce czołgistów. Kto dołączy do zmniejszonej załogi „Rudego” 102? Jakie będą dalsze losy miłości Janka i Marusi?

Pod Wejherowem ginie Wasyl Semen. Pozostała przy życiu załoga „Rudego” 102: Janek Kos, Gustlik Jeleń i Grigorij Saakaszwili, jest zdruzgotana jego śmiercią. Wojna trwa jednak nadal, więc pancerni muszą znaleźć nowego towarzysza broni. Ich wybór pada na chłopa Tomasza Czereśniaka. Który z żołnierzy obejmie dowodzenie nad załogą? Jak potoczą się dalsze losy miłości Janka i radzieckiej sanitariuszki Marusi?
Przygody czterech pancernych i psa przyciągały nie tylko czytelników, lecz także tłumy telewidzów z niecierpliwością oczekujących kolejnego odcinka serialu. Historia wojny widziana oczami załogi „Rudego” 102, ich osobiste dramaty i miłosne perypetie dorosłym przypomną fascynujące zabawy z dzieciństwa (bo kto z nich nie wcielał się na podwórku w filmowych bohaterów), młodzieży pokażą zaś, jak wydarzenia z lat 1939–45 przedstawiała peerelowska propaganda.

Czterej pancerni i pies. Część 2 od Janusz Przymanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć