ebook Czterej pancerni i pies. Część 1
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czterej pancerni i pies. Część 1

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Wielki hit peerelowskiej literatury! Barwne przygody załogi czołgu „Rudy” 102 i psa Szarika. Czy czterem pancernym uda się dotrzeć cało na Pomorze? Jakie niebezpieczeństwa na nich czyhają?

Janek Kos, Gustlik Jeleń, Grigorij Saakaszwili i Wasyl Semen to załoga czołgu „Rudy” 102. Niech nikogo jednak nie zwiedzie niewinna nazwa maszyny. T-34 to jeden z najgroźniejszych czołgów wszech czasów. Pancerni zaś, wspomagani przez nieodłącznego psa Szarika, niejednokrotnie dają dowody niezwykłych umiejętności i nieprzeciętnej odwagi. Czy jednak starczy im szczęścia, by wyjść cało ze wszystkich niebezpieczeństw? Czy Janek odnajdzie swojego ojca? I jak chłopak ma sobie poradzić z dwoma zadurzonymi w nim dziewczynami: śliczną radiotelegrafistką Lidką i nie mniej uroczą sanitariuszką Marusią? 
Losy czterech pancernych i psa przyciągały nie tylko czytelników, lecz także tłumy telewidzów z niecierpliwością oczekujących kolejnego odcinka serialu. Historia wojny widziana oczami załogi „Rudego” 102, ich osobiste dramaty i miłosne perypetie dorosłym przypomną fascynujące zabawy z dzieciństwa (bo kto z nich nie wcielał się na podwórku w filmowych bohaterów), młodzieży pokażą zaś, jak wydarzenia z lat 1939–45 przedstawiała peerelowska propaganda.

Czterej pancerni i pies. Część 1 od Janusz Przymanowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć