ebook Ten dzień - audiobook
2.89 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6231)

Ten dzień - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 17.49
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
-20% 31.99 zł Lub 28.79 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
39.99 zł
34.81 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeśli 365 dni zrobiły na Tobie mega wrażenie i rozpaliły Twoje emocje do czerwoności, to kontynuacja losów Laury Biel, zawarta na stronach powieści Ten dzień jest przeznaczona wyłącznie dla Ciebie i musisz ją koniecznie przeczytać.

Fabuła:

Laura nie przypuszczała, że jej życie może potoczyć się w taki sposób. Każdy marzy o hucznym weselu i wystawnym życiu, ale to, co otrzymuje od swojego męża Massimo Toricelli - bossa sycylijskiej mafii – przerasta jej oczekiwania.  To wszystko jest nie do wyobrażenia i wydaje się, że jest nawet w stanie zaćmić otoczenie, które praktycznie składa się z samych gangsterów.  Jak się jednak szybko okazuje, życie i stanie u boku najważniejszego człowieka mafii, wcale nie jest takie proste. Los bywa przewrotny i szybko upomina się o swoje. Bycie na tak zwanym świeczniku, okazuje się także śmiertelnie niebezpieczne.

Ten dzień nie jest tylko pełną erotycznych uniesień i seksualnej namiętności opowieścią o niebezpiecznej miłości. To także zaskakująca, ale i kontrowersyjna historia pełna zdrad, intryg i knowań, uzmysławiająca czytelnikowi jak kruche może być ludzkie życie, i jak szybko i łatwo można go stracić.

Audiobook w rewelacyjnej interpretacji samej autorki - Blanki Lipińskiej. 

Ten dzień od Blanka Lipińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć