ebook 365 dni - audiobook
2.63 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10292)

365 dni - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 27.95
Audiobook - najniższa cena: 20.00
wciąż za drogo?
20.00 zł Lub 18.00 zł
-22% 31.19 zł
35.99 zł Lub 32.39 zł
39.99 zł
-20% 31.95 zł
34.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. „Ojciec chrzestny” i „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w jednym! Audiobook „365 dni” zyskał status super bestsellera. Blanka Lipińska zaprasza fanów romansu hate-love do wkroczenia w soczyście opisany świat gangsterskich porachunków, w którym nie ma litości, granic ani zasad – poza jedną: MUSISZ BYĆ MOJA.

MASSIMO TORICCELLI jest młodym, szalenie przystojnym i szalenie niebezpiecznym szefem sycylijskiej mafii. Pięć lat temu podczas walki bossów został postrzelony i w stanie krytycznym trafił do szpitala. Wtedy, na granicy życia i śmierci, ukazała mu się tajemnicza nieznajoma. Postanowił, że za wszelką cenę będzie jego – w każdym znaczeniu tego słowa.

LAURA BIEL jest filigranową brunetką, miłośniczką luksusowych marek i znudzoną życiem 29-letnią menedżerką hotelarstwa. Razem ze swoim chłopakiem Martinem i przyjaciółmi wyjeżdża na Sycylię. Wakacje mają naprawić pozbawiony namiętności związek i pomóc odnaleźć sens życia. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie najniebezpieczniejszy mężczyzna na Sycylii, który porwie ją, uwięzi, zagrozi śmiercią jej rodzinie i da 365 dni… na pokochanie go do szaleństwa.

Ale czy tyle wystarczy, by zakochać się w bestii?

Blanka Lipińska stworzyła pełną namiętności i erotyki historię, która porwie serca nie tylko wielbicieli „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Audiobook „365 dni” to romans, dla którego tłem są porachunki mafii i niespodziewane zwroty akcji. Na podstawie książki powstał polski film erotyczny z 2020 r., wyreżyserowany przez Barbarę Białowąs i Tomasza Mandesa.

Audioooka możesz wysłuchać w interpretacji Ewy Abart. 

365 dni od Blanka Lipińska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2024. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć