ebook Virion. Adept
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 1186)

Virion. Adept
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
-26% 21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
24.59 zł
26.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

 Virion. Adept jest trzecim tomem rewelacyjnego cyklu fantasy Imperium Achai autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego. Opowieści o losach  Viriona, z tomu na tom, stają się coraz bardziej zajmujące i zaskakujące.

Fabuła:

Szermierz Natchniony - Horech dołącza do ekipy Viriona i w ten sposób staje się jego mentorem, przygotowując go do konfrontacji z Achają. Razem wyruszają w wędrówkę, której celem jest odnalezienie względnego bezpieczeństwa, upragnionego celu Niki i oczywiście niezbędnego dla życia alkoholika, którym jest Horech, alkoholu. Virion nie jest jeszcze świadomy, że to spotkanie odmieni losy jego życia i stanie się kolejnym, bodajże najważniejszym jego rozdziałem.

Virion Adept to pełna humoru i absurdu opowieść fantasy. Jednak to także porywająca historia o nas samych, ludzkich uczuciach i roli jaką pełni każdy z nas w społeczności. Ziemiański doskonale sprawdza się w roli obserwatora, a swoje inteligentne spostrzeżenia przekazuje czytelnikowi przy pomocy pasjonujących historii. Jedną z nich właśnie dostajesz Czytelniku w swoje ręce – to Virion Adept. Czytaj, baw się, śmiej i rozmyślaj. Ten porywający świat należy do Ciebie i jego bohaterów.

Virion. Adept od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niesamowita przygoda, zaskakująca historia bohatera znanego z jednego z epizodów innej sagi Ziemiańskiego Achai. Kilka tekstów może dla zawodowych cyników jest oczywistych, ale dla mniej obeznanych z machiną "sprawiedliwości" pokazują one jak maluczcy są niczym dla Państwa. Polecam! Dowcipnie, ze swadą napisane i momentami bardzo emocjonujące.

Warto zerknąć