ebook Virion. Adept
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 1292)

Virion. Adept
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.05
Audiobook - najniższa cena: 32.71
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.05 zł Lub 20.75 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
23.27 zł
24.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 Virion. Adept jest trzecim tomem rewelacyjnego cyklu fantasy Imperium Achai autorstwa Andrzeja Ziemiańskiego. Opowieści o losach  Viriona, z tomu na tom, stają się coraz bardziej zajmujące i zaskakujące.

Fabuła:

Szermierz Natchniony - Horech dołącza do ekipy Viriona i w ten sposób staje się jego mentorem, przygotowując go do konfrontacji z Achają. Razem wyruszają w wędrówkę, której celem jest odnalezienie względnego bezpieczeństwa, upragnionego celu Niki i oczywiście niezbędnego dla życia alkoholika, którym jest Horech, alkoholu. Virion nie jest jeszcze świadomy, że to spotkanie odmieni losy jego życia i stanie się kolejnym, bodajże najważniejszym jego rozdziałem.

Virion Adept to pełna humoru i absurdu opowieść fantasy. Jednak to także porywająca historia o nas samych, ludzkich uczuciach i roli jaką pełni każdy z nas w społeczności. Ziemiański doskonale sprawdza się w roli obserwatora, a swoje inteligentne spostrzeżenia przekazuje czytelnikowi przy pomocy pasjonujących historii. Jedną z nich właśnie dostajesz Czytelniku w swoje ręce – to Virion Adept. Czytaj, baw się, śmiej i rozmyślaj. Ten porywający świat należy do Ciebie i jego bohaterów.

Virion. Adept od Andrzej Ziemiański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Niesamowita przygoda, zaskakująca historia bohatera znanego z jednego z epizodów innej sagi Ziemiańskiego Achai. Kilka tekstów może dla zawodowych cyników jest oczywistych, ale dla mniej obeznanych z machiną "sprawiedliwości" pokazują one jak maluczcy są niczym dla Państwa. Polecam! Dowcipnie, ze swadą napisane i momentami bardzo emocjonujące.

Warto zerknąć