ebook Romans po brytyjsku
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 12015) Ilość stron (szacowana): 288

Romans po brytyjsku
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
21.95 zł Lub 19.76 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
-37% 19.95 zł
21.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeżeli uwielbiasz książki o gorącej miłości, musisz koniecznie dowiedzieć się co wyniknie ze spotkania matki samotnie wychowującej dziecko z młodym lekarzem? Z tego może wyjść tylko jedno – Romans po brytyjsku.

Fabuła:

Bridget Valentine doskonale zdaje sobie sprawę, że kobieta po trzydziestce, będąca wdową a na dokładkę wychowująca ośmioletniego syna nie będzie nigdy obiektem westchnień przystojnych mężczyzn.  Dlatego spotkanie z przystojnym lekarze Simonem Hogiem, który wpada jej w oko, traktuje jako mało ważny epizod. Jednak los chce, że ci dwoje ponownie się spotykają. Okazuje się, że lekarz na jakiś czas musi pozostać jej współlokatorem.  Bridget zastanawia się czy taki wyluzowany przystojniak jest dla niej odpowiednią partią, i czy w ogóle wzbudzi w Simonie zainteresowanie? Jednak mieszkanie pod jednych dachem sprzyja uczuciu, między nimi coraz częściej iskrzy a uczucie nabiera coraz większych rumieńców.

Fascynacja, pożądanie ale także odpowiedzialność za drugą osobę, czy każdy umie sobie z tym poradzić? Czy w skomplikowanym związku umiemy znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i opanować powstający wokół chaos? Romans po brytyjsku dostarcza czytelnikowi całą gamę emocji, a to przecież w takich książkach jest najważniejsze.

Romans po brytyjsku od Vi Keeland, Penelope Ward możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Ludzie nie zasługują na coś, czego nie szanują.
Zdrada nie jest winą osoby, która jest zdradzana, tylko tego, kto zdradza i jego kompleksów.
Miłość czyni cię silniejszym, a nie słabszym.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć