ebook Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 128) Ilość stron (szacowana): 456

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
79.00 zł
79.00 zł Lub 71.10 zł
43.45 zł
43.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mówi się, że jeżeli czegoś nie ma w wyszukiwarce Google, to coś nie istnieje. I wcale nie jest to nadużycie. Kiedy ostatni raz spojrzałeś na drugą stronę wyników wyszukiwania? No właśnie! Twoim celem musi być znalezienie się w pierwszej dziesiątce wyników, bo tylko tak możesz zaistnieć w sieci i zdobyć popularność!

 

Dzięki temu podręcznikowi ten cel masz w zasięgu ręki. W trakcie lektury poczujesz się, jakbyś uczestniczył w rozmowie z największymi autorytetami w dziedzinie pozycjonowania stron w wyszukiwarkach. Poznasz tajniki, techniki, sztuczki (legalne!) i narzędzia, którymi posługują się te osoby, aby zrealizować swoje zamierzenia. Nauczysz się znajdować problemy związane z SEO oraz rozwiązywać je, dowiesz się, jak zoptymalizować witrynę pod kątem różnych wyszukiwarek, takich jak Amazon, Facebook, YouTube czy Twitter. Książka ta jest perfekcyjną pozycją dla osób chcących wypromować swoją witrynę lub aspirujących do pracy w charakterze konsultanta SEO.

 

  • Sposoby patrzenia na stronę WWW - sąsiedztwo, witryna, strona WWW, fragmenty strony
  • Najlepsze narzędzia wspierające proces optymalizacji
  • Rozwiązywanie zidentyfikowanych problemów z witryną
  • Najlepsze praktyki pozwalające podnieść jakość i pozycję witryny w wynikach wyszukiwania
  • Stanowisko pracy - konsultant SEO
  • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek Amazon, YouTube, Twitter

Zdobądź popularność w sieci dzięki skutecznym działaniom SEO!

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów od Erik Dafforn, Danny Dover możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Doskonała książka opisująca sztukę optymalizacji witryn na potrzeby wyszukiwarek internetowych. Ostrzegam jednak wszystkich "pozycjonerów", że nie znajdą tu sekretnych metod zdobycia pierwszego miejsca w Google - jest to książka o czystej optymalizacji, a nie wbijaniu pozycji w SERPach :) Jeśli jednak szukacie pozycji, która wyjaśni na czym polega praca specjalisty ds. SEO lub chcecie dowiedzieć się jak prawidłowo optymalizować witryny (a nie jak oszukiwać Google) to szczerze polecam.

Warto zerknąć