ebook Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
22.90 zł
25.68 zł
29.87 zł
Inne proponowane

SKARPETKI POWRACAJĄ!

„Banda czarnej frotté” w natarciu!

Modlitwy fanów w każdym wieku zostały wysłuchane! Justyna Bednarek napisała kontynuację historii uwielbianych Skarpetek, a Daniel de Latour po raz trzeci tchnął w nie życie.

Jak zawsze, na początku historii naszych bohaterek są zew wolności i marzenia. Tym razem czarna skarpetka frotté ucieka przez znaną nam dziurę pod pralką, ponieważ obawia się, że może wylądować w śmieciach. Dostaje się na okręt, gdzie poznaje sympatycznego pająka. Pomaga jej on zdobyć niewielką szalupę, którą nasza bohaterka zamierza opłynąć świat. Zaczyna prowadzić dziennik jak prawdziwy wilk morski. Z rozdziału na rozdział poznaje nowych członków załogi i tak rozpoczyna się historia gangu. Wkrótce w ślad za bandą wyrusza tajemnicza postać…

Każdy rozdział to osobna przygoda, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i niespodzianek. Podążamy tropem bohaterów i sami marzymy o tym, by dołączyć do bandy. Kto wie, może uda się nam dostać na statek i ruszyć w podróż dookoła świata? Nasz okręt wypływa już 17 kwietnia.

Banda czarnej frotte. Skarpetki powracają - audiobook od Justyna Bednarek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć