ebook Dlaczego ziewamy? I inne sekrety ludzi - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Dlaczego ziewamy? I inne sekrety ludzi - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 20.23
Audiobook - najniższa cena: 17.27
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.27 zł Lub 15.54 zł
18.50 zł Lub 16.65 zł
19.90 zł
19.90 zł
17.37 zł
17.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Dlaczego? Jak? Po co? Najtrudniejsze i najbardziej zaskakujące pytania, jakie mogą zadać dzieci – tym razem na temat ludzi i organizmu człowieka. Trzeci – po „Dlaczego hipopotam jest gruby?” oraz „Dlaczego oczy kota świecą w nocy?” – tom bestsellerowego cyklu Doroty Sumińskiej dla młodych czytelników.

Czyta sama Autorka!

W tym audiobooku czasem padają pytania bardzo poważne:
– Skąd się wzięli ludzie?
– Jak rodzi się człowiek?
– Dlaczego ludzie się modlą?
Niektóre mogą wywołać uśmiech:
– Co to jest choroba morska?
– Skąd bierze się czkawka?
– Skąd wziął się pępek?
Niewiele jest osób, które potrafią odpowiedzieć na wszystkie dziecięce pytania. Dorota Sumińska nie dość, że zna odpowiedzi, to jeszcze potrafi każdą z nich podbudować arcyciekawymi naukowymi faktami, a także, gdy trzeba, wprowadzić do niej przezabawne anegdoty. W ten sposób dzieci i rodzice biorą udział w porywającej lekcji biologii i przyrody, która nawet przez moment nie nudzi.
Podchwytliwe pytania, zaskakujące obserwacje i błyskotliwy humor. To idealna lektura dla dzieci, które lubią wiedzieć więcej. A także dla rodziców, którzy chcą przekazać swoim pociechom miłość i szacunek do przyrody.

Dlaczego ziewamy? I inne sekrety ludzi - audiobook od Dorota Sumińska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć