ebook Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 571)

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 29.80
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 17.50 zł Lub 17.50 zł
29.80 zł Lub 26.82 zł
30.00 zł
34.99 zł
34.99 zł
30.45 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Istnieją takie książki, których treść powinien poznać każdy człowiek. Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko to pozycja, która jest obowiązkową lekturą nie tylko dla osób kochających literaturę. Zdecydowanie powinna stać się obowiązkową lekturą szkolną, aby szokować i edukować. Może jeszcze wtedy ludzie zdążyliby zrozumieć ile złego robimy dla siebie samych i naszej planety, Ziemi.

Zawarte w książce przez autora, Toma Phillipsa wszystkie przykłady w doskonały sposób obrazują czytelnikowi jak ludzka głupota, ignorancja i lenistwo doprowadzają do katastrof ekologicznych, klęsk i różnego rodzaju nieszczęść, które przez wieki sprowadzanym na siebie i nasze otoczenie. Autor wskazuje, że pomimo dumnej nazwy Homo Sapiens, nie jesteśmy bądź nie chcemy zrozumieć wielu bardzo poważnych spraw i nie wyciągamy wniosków z destrukcji, do której już do tej pory doprowadziliśmy.

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko to wspaniała książka, która dając czytelnikowi wiele rozrywki, jednocześnie zmusza go do wyciągania wniosków i wielu przemyśleń. Być może jeszcze mamy jakąś szansę na uratowanie naszego świata i wydostanie się z błędnego koła, w które przez swoją głupotę, sami się wpakowaliśmy. Może po tej lekturze odnajdziemy jeszcze jakąś nadzieję i przywrócimy w sobie wiarę w rzekomo genialnego Homo Sapiens?

Rekomendacje:

Autor z pewnością będzie w stanie Was zaskoczyć, bowiem to, co znamy jako wielkie osiągnięcia ludzkości czy pojedynczych jednostek, potrafi przedstawić jako głupotę, a nie sukces. - Meg Sheti - BookeaterReality

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko ma szansę być najbardziej denerwującą książką tego roku. Ale nie dlatego, że jest kiepska, a dlatego, że ma w sobie ogromne nagromadzenie głupoty ludzkiej. Angielski dziennikarz i komik postanowił spojrzeć z przymrużeniem oka na porażki ludzkości, ale jest to trochę śmiech przez łzy. - Diana Chmiel - Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji Macieja Kowalika. 

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko - audiobook od Tom Phillips możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć