ebook Kamasutra 2.0. 99 obłędnych sekspozycji
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Kamasutra 2.0. 99 obłędnych sekspozycji

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Któż z nas nie słyszał o starożytnej księdze seksu zwanej Kamasutrą? Zapewne każdy, i każdy z nas ma o niej różne wyobrażenie. Aby systematyzować informacje zawarte w tej super księdze o seksie, powstało jej nowe wydanie, ukazujące klasyczne i zarazem zmysłowe pozycje w całkiem nowym ujęciu – bardziej współczesnym.

Każda z zawartych w poradniku pozycji została ukazana poprzez wizualizacyjny rysunek oraz opis. Ponadto wzbogacona została o wskazania każdego z pary kochanków i radami dotyczącymi trudności danych układów.

Ponadto wydanie to zawiera 12 super porad, które doskonale sprawdzą się w udanym flircie:

- czego się wystrzegać,

- jak odnaleźć ten sławny punkt G,

- czym się zając po seksie,

- w jaki sposób dobrać doskonałą przestrzeń, która wzmocni doznania.

Osobny rozdział poświęcony został także tak zwanemu „szybkiemu wyborowi”, który pozwoli na jak najlepsze dobranie pozycji, odpowiadającej naszym aktualnym preferencjom, dyspozycji danego dnia. Zawarte w nim wyjaśnienia pozwolą także na nabycie umiejętności, które pozwolą nam ocenić stopień trudności danej pozycji, oraz wyobrazić sobie doznania, które zapewni układ.

Kamasutra 2.0. 99 obłędnych sekspozycji świetnie sprawdzi się jako prezent dla osób poszukujących urozmaicenia i wspaniałych doznań w swoim życiu seksualnym.

Kamasutra 2.0. 99 obłędnych sekspozycji od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć