ebook W cieniu zagłady
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 2379)

W cieniu zagłady
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 22.05
wciąż za drogo?
31.41 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
22.90 zł
29.67 zł Lub 26.70 zł
29.79 zł
22.88 zł
23.47 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Siódma część głośnego cyklu science fiction Evana Curie. Tajemnicza istota może być kluczem do przetrwania gwiezdnego okrętu albo kolejnym przerażającym zagrożeniem. Nie ma już jednak odwrotu. Każdy następny ruch może doprowadzić do zagłady…

Imperium zainteresowało się nowym celem – ludźmi, zwanymi też Terranami. Mieszkańcy Ziemi opowiedzieli się jako wrogowie Imperium i sojusznicy Priminae, więc siły Imperium zebrały informacje o kolebce ludzkości. 
W bitwie o planetę „Odyseusz” stanie w pierwszym szeregu. Jednak na Erica Westona i jego towarzyszy czyha więcej niebezpieczeństw. Zaostrza się konflikt dzielący rząd Ziemi, a tajemnicza istota nawiedza okręt – jej intencje i możliwości pozostają nieodkryte. W obliczu Imperium, które zamierza przenieść działania wojenne w pobliże Ziemi, załoga „Odyseusza” będzie musiała dowiedzieć się, czy ten nowy byt okaże się wsparciem, czy też niebezpiecznym przeciwnikiem.

W cieniu zagłady od Evan Currie możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć