ebook Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 11763)

Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 27.16
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.16 zł Lub 24.44 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
34.90 zł
27.36 zł
28.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Drugi z serii pięciu scenariuszy autorstwa J.K. Rowling, autorki popularnych na całym świecie powieści o Harrym Potterze. Okładkę i wnętrze scenariusza zaprojektował niezrównany duet artystów, MinaLima, który pracuje przy wszystkich produkcjach z serii o nastoletnim czarodzieju i fantastycznych zwierzętach.

CIĄG DALSZY NOWYCH PRZYGÓD W ŚWIECIE CZARODZIEJÓW J.K. ROWLING

Po tym, jak został zdemaskowany i schwytany w Nowym Jorku, Gellert Grindelwald, potężny czarnoksiężnik, spełnia swą groźbę i ucieka w dramatycznych okolicznościach. Jego celem jest zgromadzenie jak największej liczby nowych zwolenników swojej sprawy – wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą, która ma szansę go powstrzymać, jest Albus Dumbledore, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy byłego ucznia – Newta Skamandera, który już raz pokrzyżował plany Grindelwalda.
Przygoda ponownie splecie losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Ich nowa misja, tym razem w Paryżu, okaże się sprawdzianem miłości i lojalności, kiedy będą stawiali czoło kolejnym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Fantastyczne zwierzęta. Zbrodnie Grindelwalda. Scenariusz oryginalny od J. K. Rowling możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć