ebook Parafrazowanie w dyskursie artystycznym
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Parafrazowanie w dyskursie artystycznym
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 16.23
wciąż za drogo?
18.00 zł
25.20 zł
25.20 zł Lub 22.68 zł
16.23 zł
19.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Oddajemy do rąk Czytelnika kolejny tom na temat dyskursów w komunikacji, który poświęcony został
rozważaniom nad parafrazowaniem w dyskursie artystycznym. Pierwszy tom, noszący tytuł Dyskurs artystyczny, zawiera teksty ukazujące artyzm przekazywany za pomocą różnych kodów. Chcieliśmy sprawdzić, czy badacze analizujący komunikaty przekazywane za pomocą różnych kodów potrafią wzajemnie się zrozumieć i podjąć wspólną dyskusję. Okazało się, że taka dyskusja jest nie tylko możliwa, ale bardzo owocna, stąd odważyliśmy się na podjęcie rozważań na węższy temat, jakim jest Parafrazowanie w dyskursie artystycznym. Tom ten otwiera Aleksego Awdiejewa Wstęp do teorii parafrazy, nakreślający ogólne rozumienie parafrazy w ujęciu komunikacyjnym. Właściwie
wszystkie pozostałe teksty realizują fundamentalne założenie A. Awdiejewa, że "podstawowym celem naturalnej komunikacji jest przekaz sensu", a ten sam sens można wyrażać w różny sposób, czyli stosując parafrazy.

Parafrazowanie w dyskursie artystycznym od Grażyna Habrajska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć