E-bookowe Święta Bożego Narodzenia - co czytać na święta.

E-bookowe Święta Bożego Narodzenia - co czytać na święta.

Choć pogoda stara się nam obwieścić zupełnie co innego, to każdy z nas wie, że coraz szybciej zbliżamy się do najbardziej magicznego i szczęśliwego  okresu w roku, do Świąt Bożego Narodzenia. Krótkie, grudniowe dni umykają szybko i okazuje się, że na zakup wymarzonych przez naszych bliskich prezentów, zostaje niewiele czasu. Wielkimi krokami wkraczamy w czas szalonych, gwiazdkowych zakupów. Dekoracje na ulicach i sklepach starają się wprowadzić każdego w świąteczny nastrój. Przed nami wiele wyzwań, których zaplanowanie i zrealizowanie zajmie większą część naszego grudniowego czasu, abyśmy w końcu mogli spokojnie zasiąść przy choince, za wigilijnym stołem, zastawionym świątecznymi potrawami. Aby po złożeniu życzeń najbliższym, niecierpliwie oczekiwać na Świętego Mikołaja. Przecież wiemy, że On nie zapomina o nikim i każdemu przyniesie upragniony podarunek. Wielu z nas, zakochanych w książkach, nie wyobraża sobie, aby w tym szczególnym okresie, nie znaleźć choć odrobiny czasu na lekturę. Jak wiadomo, dzień bez książki, to dzień stracony, można przecież połączyć przyjemne z pożytecznym i oddawać się lekturze e-książek związanych właśnie z okresem, który będziemy już niedługo celebrować. Niech nasze e-czytniki nie odpoczywają przez święta, niech nie staną się samotne. Pozwólmy im być z nami, uprzyjemnić nam czas w świątecznym i odpowiednim do danej chwili nastroju.  


Świąteczne gotowanie z książkami

E-booki przyjdą z pomocą samozwańczym gospodyniom domowym i pomogą w łatwy sposób ogarnąć świąteczne menu, choćby tak, aby karp nie zwiał z wigilijnego stołu. Szczegółowa lektura odpowiednich e-poradników sprawi, że wszyscy nasi świąteczni goście poczują „niebo w gębie” i będą wychwalać kulinarne umiejętności pod niebiosa.

ebook Szczęśliwe garnki. Kulinarna książka z przepisami na święta ebook Święta bez chemii. Zdrowe przepisy na tradycyjne potrawy na Boże Narodzenie i inne święta ebook Zdrowa Kuchnia na Boże Narodzenie ebook Boże Narodzenie - kuchnia świąteczna

 

Literatura dziecięca i młodzieżowa

E-wydawnictwa staną na wysokości zadania i pomogą nam w zorganizowaniu czasu naszym milusińskim. Przecież potrzeba nam trochę czasu aby wspomóc Mikołaja w zorganizowaniu świąt, które wywołają uśmiech na słodziutkich buziach. E-book to także doskonały prezent dla dzieci.

Tych najmłodszych

ebook Opowieść wigilijna ebook Opowieści wigilijne ebook Opowiastki świąteczne ebook Ciotka Sass. Opowieści świąteczne ebook Cheeky Elf i tajemnicze zniknięcie świątecznego drzewka ebook Prawdziwy duch Bożego Narodzenia

I tych odrobinę starszych

ebook Podaruj mi miłość. 12 świątecznych opowiadań ebook W śnieżną noc. Świąteczne opowiadania o miłości ebook Świat Dysku - Wiedźmikołaj

 

Kolędowanie

Prawdziwe święta, szczególnie Wigilia Bożego Narodzenia, nie zaistnieją bez pięknych kolęd, które wprowadzą świętujących w odpowiedni, radosny nastrój. W takiej chwili e-booki także staną się pomocne i zaoferują nam odpowiedni repertuar.

ebook Najpiękniejsze kolędy ebook Kolędy ebook Polskie kolędy śpiewane

 

Literatura obyczajowa

Po świątecznym obżarstwie, kiedy opadną już emocje związane z otrzymanymi podarkami,  nie może zabraknąć oczywiście czasu na odpoczynek i doskonały  relaks z nastrojową e-książką.

Dla Pań

ebook Dom sióstr ebook Darujmy sobie te święta ebook Szczęście w cichą noc ebook Niespodzianki ebook Zimowe opowieści ebook Świąteczny gość ebook Świąteczne dzwonki

Dla Panów

ebook Zima lwów ebook Zajazd „Jerozolima” ebook NOS4A2

Dla ciekawskich

Jak przyjemnie jest dać się pochłonąć lekturze, zerkając czasem na migającą kolorowymi światełkami i pachnącą choinkę, stojącą na honorowym miejsce w naszym domu. Stała się ona nieodzownym symbolem Świąt Bożego Narodzenia.  Bez niej nie wyobrażamy sobie świąt, Mikołaja i prezentów. O tym magicznym, świątecznym symbolu, jego historii możemy także dowiedzieć się wiele z odpowiedniego e-booka.

ebook Choinka w kulturze polskiej

 

Choć święta to okres, w którym powinniśmy odpoczywać, często bywa tak, że dni te stają się dla wielu szalonym czasem, przez który przechodzą w amoku zakupów, gotowania i innych przedświątecznych przygotowań. Pozwólmy sobie każdego dnia na odrobinę spokoju i nie zapominajmy o swoich kochanych książkach i e-czytnikach. Niech i one będą dla nas wyznacznikiem świąt i pozwolą nam wprowadzić siebie i naszych najbliższych w odpowiedni, bożonarodzeniowy nastrój.